Otomatik Kapı Sistemleri
Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri

 

Otomatik Kapı Sistemleri

 


Özyamaç Konteyner & Prefabrik olarak otomatik kapı sistemleri üzerinde hizmet veriyoruz. Hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran otomatik kapı sistemlerini bahçe kapıları, garaj kapıları, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve hemen hemen her yerde kullanmanız mümkündür.

 

Dairesel açılır kapılar, sürgülü kapılar ve kapalı garaj kapılarını sizlere sunuyoruz.

 

Dairesel Açılır Kapılar

Dairesel açılır kapı sistemleri ihtiyacınıza ve mekana uygun olarak projelendirilen bahçe ve garaj kapıları için uygun bir çözüm yoludur. Bu tip bir kapı işlevsel veya estetik gereksinimlere bağlı olarak, harici veya gömme operatörler vasıtasıyla çeşitli şekillerde monte edilebilir.

 

Tamamen mikro işlemcili olan bu sistemlerde; kapının ne kadar açılacağı, açık kalma süresi, otomatik kapanma özelliği kademeli sıkışma emniyeti, açılma ve kapanma hızı gibi pek çok fonksiyonlar programlanabilmektedir.

 

Özel kilit mekanizmaları ile de dışarıdan gelebilecek darbe ve çarpmalara karşı önlem alınmaktadır.

 

Uzaktan kumanda ile açılabilen bu sistemler elektrik kesintilerinde dahi çalışmaktadır.

 


Sürgülü Kapılar

Konut ve endüstriyel tesislerde bahçe kapısı ve otopark güvenliğini sağlamak için entegre edilmiş otomatik yana kayar kapı sistemleridir.

 

Access kontrol sistemlerine bağlanabilen sürgülü kapı sistemleri, mikroişlemci kontrollü elektromekanik motorlu sistemlerdir.

 

Uzaktan kumanda ile çalışan sürgülü kapılar, motor kabini içerisine yerleştirilen aküler sayesinde sistem elektrik kesintilerinde dahi devre dışı kalmaz. Emniyet fotoselleri ile de arada araç varken de kapının kapanması engellenir.

 

Ayrıca açma-kapanma süreleri, yavaşlama süreleri ve bekleme süreleri gibi istenilen şekilde programlanabilme özelliğine de sahiptir.

 


Kapalı Garaj Kapıları

Kapalı Garaj Kapıları Kapalı garajlarda kullanılan tavana açılır bu tip sistemler estetik ve fonksiyonel olarak her türlü ihtiyacınıza cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır. Aynı zamanda dar alanlar için kullanılan ve yer tasarrafu sağlayan bu sistem bir çok yerde kullanıma uygundur.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014