Konteyner
Konteyner

Konteyner

 

Yeni yaşam alanları kurmak için yahut inşaat şantiyesi adına, bununla birlikte ofis için birçok konteyner ev yapılmaktadır.  Yapımının pratik kullanımının uzun süreli ve konforlu olması sebebi ile son yıllarda konteyner evlere ilgide artış yaşanmaktadır. Konteyner evler hakkında birçok konu merak edilirken genellikle teknik özellikler hakkında birçok insan fikir sahibi değildir.


Konteynerler, çeşitli alanlarda birçok fonksiyon için kullanılır ve genellikle hafif yapı malzemeleri olarak tercih edilir. Konteyner yapıları imalatında tuğla ve çimento gibi geleneksel inşaat malzemeleri yerine levha, çelik profil gibi prefabrik malzemeler tercih edilmekte ve kullanıcılara kolay ve esnek çözümler sunulmaktadır. Kısa üretim süresi, pratik nakliye, uzun ömür, öngörülebilir fiyatlandırma seçenekleri ve çok yönlü kullanım, konteyner yapılarının temel avantajlarından bazılarıdır. 

 


Hem modüler sistemle hazırlanan hem de demonte paneller kullanılarak geliştirilen konteyner modelleri, çeşitli kullanım alanlarına bağlı olarak tercih edilebilir. Eğitim kurumları, şirketler, şantiyeler, kamu kurumları ve özel kuruluşlar için ekstra yaşam alanı sağlayan konteyner çeşitleri WC, banyo, depo, atölye, yemekhane, yurt, hobi evi, güvenlik kabini, ofis ve şantiye odaları.


Güvenlik, yalıtım ve hijyen kurallarına uygun olarak üretilen ve uluslararası standartlara göre tasarlanmış hafif yapılar depremlere ve ağır iklim koşullarına karşı dayanıklıdır. Çeşitli boyutlarda üretilen modüler yapılar elektrik, su ve kanalizasyon sistemlerinin yanı sıra iklimlendirme sistemleri ile kolayca döşenebilir.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014